Drodzy księża

Pragniemy zaprosić Was na rekolekcje kapłańskie.

Przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności w związku z aktualną sytuacją wywołaną pandemią COVID-19, zostaną one wygłoszone w domu rekolekcyjnym prowadzonym przez redemptorystów w Lubaszowej k/Tuchowa (diec. tarnowska). Będzie to dobra okazja, aby wyciszyć się i nabrać duchowych sił przed intensywnym okresem związanym z zakończeniem roku liturgicznego i zabieganym adwentem.

Warto skorzystać z naszego zaproszenia również i z tego powodu, że nasz dom jest zlokalizowany w przepięknej okolicy, daleko od “zgiełku tego świata” (www.lubaszowa.redemptor.pl).

I termin: 26-29 października 2020 r.
Rekolekcje będzie głosił o. dr Kazimierz Fryzeł C.Ss.R, wykładowca teologii pastoralnej, spowiednictwa w Szkole dla Spowiedników i WSD Redemptorystów oraz wytrawny rekolekcjonista.

II termin: 16-19 listopada 2020 r.
Rekolekcje będzie głosił o. dr Ryszard Bożek C.Ss.R, były prowincjał redemptorystów, wykładowca liturgiki i doświadczony rekolekcjonista.

Podstawowe informacje:

1) Koszt: 300 zł.
2) Rekolekcje rozpoczynają się we wtorek o godz. 18.00 a kończą w piątek o godz. 13.00.
3) Zamieszkanie w domu rekolekcyjnym w pokojach 1-osobowych z łazienką.
4) Posiłki są przygotowywane w “domowy” sposób.
4) Na zakończenie rekolekcji wystawiamy zaświadczenie wymagane przez władze kościelne lub szkolne.
5) Ostateczny termin zgłoszenia upływa na dwa tygodnie przed rozpoczęciem rekolekcji. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy jednak o w miarę szybki kontakt.

Swój udział można zgłaszać dzwoniąc na numer: +48 798 045 456 lub wysyłając e-maila na adres: goratabor@redemptor.pl